• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
bannerlogo.jpg

sklep turystyczny

wycieczki szkolne

    

ferie i wakacje

obozy wojskowe

    obozy PO

wyprawy

                                                                                                                                                                                          

CIEKAWE KSIĄŻKI W PROMOCJI

Sherpa dla aktywnych

Obóz IV przetrwanie

Surwiwalsurvival

Pięciodniowy specjalistyczny obóz, na którym uczestnicy poznają techniki przetrwania w nieznanym terenie.

Więcej…

wiadomość

Cześć Aktywni!!!

          Nasza strona trochę się "zakurzyła" gdyż nikt nie ma na nic czasu i trochę z naszych poczynań globtroterskich nie zapisało się złotymi zgłoskami w necie. Wam zaś mogło się zdawać, iż zgubiliśmy się w meandrach rzeczywistości. Coś w tym jest.... Ale od dzisiaj mamy silne postanowienie zdmuchiwać kurz znacznie częściej a nawet nie dopuścić do jego osiadania. Szczytny cel. Trzymajcie za nas kciuki!! Ale do rzeczy. Ostatnio nasze dokonania to obóz wojskowy na Jurze Krakowskiej dla szkoły ze Stopnicy, na którym szkoliło się 40 kadetów. Zdjęcia z niego możecie zobaczyć na naszej facebook-owej stronie a za niedługo w galerii. W lipcu zakończył się również kurs wspinaczkowy na programowej podstawie PZA, którego egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym zakończyła polowa uczestników ( sześciu kursantów ). Dziesięciodniowy kurs dał każdemu pojęcie o wspinaczce i zdefiniował ich możliwości. Mamy nadzieję, iż obdarzyliśmy wiedzą i umiejętnościami następnych klasowych zawodników wspinaczki Wink.

A i jeszcze jedno ważne, przenieśliśmy wreszcie nasz sklep turystyczny do nowej siedziby w SWIONACH. Już prawie jesteśmy zainstalowani a napewno przyjmujemy wszystkich turystów w naszej nowiutkiej siedzibie. Jeszcze tylko wyremyntuje się magazyn i finito.... ale wiadomo jak jest z budowlancami!? Dla nich czas jest z gumyyyyyUndecided.

Od 16 września rozpoczynamy cykl obozów wojskowych ( I integracja), których zadaniem jest przedstawienie początkującym kadetom wojskowych kanonów działania. Postaramy się zdać z nich relację.

Do zobaczenia na szlaku.

Tomek


Wyprawa do Ameryki Południowej cz.4

Wyprawa BolPer 2012 - relacja nr 4
...i ..."klops"!!! Płot na grubo ponad 2 metry dosyć nieregularnie stworzony z desek i drutu. Wszystko dzieje się w ułamkach sekund. Kilkadziesiąt "Szarżujących dzików" jak lalki na sznurkach, jak na komendę wykonują krok skrzyżny, skręt tułowia i będąc jakieś 10 metrów od ulicy każdy z "dzików", na swój własny sposób bierze potężny zamach ręką wyposażoną w jakieś narzędzie i .......czas stop! Patrzę na ulicę pełną autobusów, ciężarówek i samochodów osobowych chcących przejechać przez miasto. Widzę zdziwione a czasem przerażone oczy wpatrujące się z pojazdów we wściekłą nawałnice zmierzającą w ich kierunku.

Więcej…

Strona 6 z 10

dla firm

dla aktywnych

biuro podróży