• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
bannerlogo.jpg

CIEKAWE KSIĄŻKI W PROMOCJI

Pracują dla Was

Tomasz Nita

Od piątego miesiąca życia na skałach. Rodzice odkąd pamięta w wakacje brali namiot i wyjeżdżali na „Jure”. Jeszcze na konopnych linach wspinali się i odkrywali niesamowitości jaskiń. To było jakieś 35 lat temu. Teraz ma za sobą eksplorację większości gór Europy i świata. Za nim wyprawy w szczyty Synaju, Aconcaguy, Kilimandżaro, Mont Blanc itd. Na większości wypraw był kierownikiem. Wielokrotne wejścia na Mont Blanc pozwoliły mu wprowadzić liczną grupę turystów górskich na najwyższy szczyt Alp a co ważniejsze, dzięki swemu doświadczeniu zapewnić im bezpieczny powrót. Jest jedynym Polakiem, który zorganizował szkolny wyjazd na najwyższy szczyt Alp (2001r.) zakończony sukcesem. Absolwent AWF Katowice. Obecnie jest prezesem „Sherpy”.

Aneta Plesińska

Studentka ostatniego semestru Turystyki uzdrowiskowej oraz odnowy biologicznej w Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Ukończyła studia Licencjackie na kierunku turystyka międzynarodowa. Uwielbia podróże oraz kryminały. W najbliższym czasie chciałaby nauczyć się jeździć na nartach :). Obecnie chętnie odnajduje się w organizacji wycieczek szkolnych oraz wyborem dogodnej imprezy turystycznej dla klientów indywidualnych. Ambitna, konsekwentna w swojej pracy oraz uśmiechnięta:)

 
 Patryk Chrobak

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Zarządzania i Marketingu w sporcie. Ratownik przedmedyczny i instruktor harcerski – w swojej harcerskiej „karierze” zorganizował kilka obozów stacjonarnych, wędrownych i zagranicznych. Czas wolny spędza tylko aktywnie. Na co dzień gra w amatorskiej lidze piłkarskiej.  Lubi turystykę górską i żeglarstwo, szczególnie w dobrym towarzystwie.