• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
bannerlogo.jpg

CIEKAWE KSIĄŻKI W PROMOCJI

Oferty

Oferta imprezy dla firm -zawody na orientację

kompasZapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą imprezy plenerowej dla Państwa pracowników. Pragniemy przedstawić firmowe zawody na orientację. Głównym celem jest stworzenie ciekawego dnia spędzonego na łonie natury, podczas którego uczestnicy nawet wraz z rodzinami mogą wziąć udział w zawodach. Prosta formuła, dostępna dla każdego, dająca dużo radości.

trasaCzym są biegi na orientację? To dyscyplina sportowa, która polega na odnalezieniu punktów kontrolnych w nieznanym terenie. Zawodnik ma do wykorzystania mapę, na której są zaznaczone punkty kontrolne. W zależności od trenu w jakim się odbywają, a także od pomysłowości organizatora punkty mogą być bardzo łatwe do odnalezienia, ale także można stworzyć trasę bardzo trudną. Wszystko zależy od tego dla kogo będzie impreza – początkujących czy zaawansowanych orientalistów :).

W imprezie może wziąć udział niemal każdy – począwszy od dzieci po osoby bardziej zaawansowane wiekiem.

Więcej…

Tour de Mont BlancTour de Mont Blanc

Specjalistyczne szkolenie outdoor specjalistyczne szkolenie outdoor Tour de Mont BlancTour de Mont Blanc. Specjalistyczne szkolenie outdoor. Specjalistyczne szkolenie outdoor „Kreatywna Edukacja” i „Sherpa Sp. z o.o.” zapraszają na specjalistyczne szkolenie outdoor: „Tour de Mont Blanc – extreme education” .

Niesamowite wyzwanie, które pozostanie na zawsze w Państwa pamięci. Uczestnicy będą
musieli pokonać wiele trudności, z którymi jeszcze w swoim życiu nie mieli okazji się zmierzyć.
Całe szkolenie dostosowane jest do warunków działań górskich. Musicie się zmierzyć z tym wyzwaniem.

Więcej…

Outdoor event

Outdoor event

Firma Sherpa, pragnie przedstawić Państwu ofertę integracji przez outdoor. Niecodzienne zadania, budowanie zespołu, zabawa a przez nią zdystansowanie się, ale też przygotowanie do pracy w dużym stresie – tego wszystkie zasmakują uczestnicy naszych zajęć.

outdoorUczestnicy imprezy zostaną podzielnie na grupy, oczywiście nie obejdzie się bez delikatnej rywalizacji pomiędzy poszczególnymi zespołami. Jednak naszym głównym celem będzie mocne zespolenie członków team'u, tak aby tworzyli jeden wspólny organizm, który jest w stanie pokonać nawet najtrudniejszy problem – w grupie siła a przy zabawie osiągnięcie tego celu będzie igraszką.
Każdy zespół będzie musiał pokonać skomplikowaną trasę, przyda się umiejętność posługiwania się mapą oraz kompasem. Będą także musieli wykonać liczne zadania specjalne, które stanowią kwintesencją zmagań.

Więcej…

Kreatywna Edukacja

MAROKO w krainie przypraw i piasku „Kreatywna Edukacja” i „Sherpa Sp. z o.o.” zapraszają na wyprawę szkoleniową do Maroka. Pełną przygód eskapadę do krainy przypraw, piasku, przepięknych gór oraz słynnych garbarni – do Maroka. W zależności od tego w jakich atrakcjach chcą Państwo wziąć udział, proponujemy wariant 7 lub 14 dniowy. Program zakłada realizację szkolenia, połączonego z elementami outdoor na terenie tego jakże ciekawego kraju.

Więcej…

Integracja dla firm

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę imprez integracyjno – szkoleniowych poprzez outdoor. Niecodzienne zadania, budowanie zespołu, zabawa, przygotowanie się do pracy w dużym stresie.
Katalog wybranych imprez scenariuszowych

1.    Adrenalina - Rekreacja z elementami sportów ekstremalnych dla każdego kto lubi przygodę

  1. Zagadnienia z naszej oferty możemy poprowadzić w formie rywalizacji grupowej (z wykorzystaniem orienteeringu, paintball-a i zabaw intelektualno sprawnościowych) bądź rekreacji indywidualnej uhonorowanej nagrodą dla najlepszych.
Więcej…